Fotograf ślubny

about

Cześć! Bardzo nam miło , że do nas trafiliście! Mieszkamy na Śląsku, w paśmie Beskidów, a dokładnie w małym mieście o nazwie Skoczów. Uwielbiamy fotografię i film, a także wszystko to, co się na to składa. Kadry, emocje i oczywiście Wasze piękne chwile. Oprócz emocji i reportażu, uwielbiamy przygotowania naszych #bride. Uważamy, że to właśnie TEN dzień, w którym kobieta wygląda jak milion dolarów i trzeba ją uwiecznić w sposób jak najpiękniejszy. To właśnie wtedy tworzymy jej najpiękniejsze portrety. Profesjonalny makijaż i fryzura, błyszcząca skóra, piękny apartament, idealnie dobrane detale, kolory, szampan, a także gromadka przyjaciółek. Która kobieta nie marzy o takich przygotowaniach, a co za tym idzie – takich kadrach?

unikalność

Nasza firma, rozumie, że każda para jest unikalna i każdy ślub jest wyjątkowy. Nasze podejście do fotografii ślubnej opiera się na elastyczności i gotowości do dostosowania się do Waszych potrzeb i stylu. Nie robimy tylko eleganckich, klasycznych kadrów. Tworzymy również zdjęcia pełne luzu i radości, ponieważ są odzwierciedleniem Was, Waszej relacji i Waszego dnia.

prywatnie

Podróże – Jestem totalnie zakochana w podróżowaniu. Na mojej check liście odznaczona jest między innymi: Tajlandia, Nowy Jork, Bali, Meksyk, Malediwy, Włochy. Aktualnie marzę o zwiedzeniu stanów i o wykonaniu zdjęć na ślubie w Toskanii.

Jedzenie – Kilka lat temu zrozumiałam, że jestem 100% foodie. Uwielbiam odkrywać nowe smaki. Uwielbiam fine dinning. Jestem torciarą. Burgery o mogłabym jeść codziennie. Kocham kuchnię włoską, azjatycką i indyjską.

Zwierzęta – Odkąd pamiętam mam niekończącą się miłość do zwierząt. Wspieram fundacje i mam w planie zostać wolontariuszem w schronisku. 

Uwielbiam opaleniznę. Czarny kolor. Pałace. Elegancki ubiór. Dwurzędowe marynarki. Styl old money. Antyki. Piwonie. Róże. Perły. Paryż.

Ślubne inspiracje
Zamknij

Kreatywna, romantyczna, naturalna, pełna uczuć i detali – właśnie taka jest moja fotografia ślubna.

Skontaktuj się i poznaj ofertę
dla siebie: 736882616
kontakt@nataliapilch.pl

Instagram

Bądź na bieżąco

kontakt@nataliapilch.pl